Aşkın Olayım

Simge - Aşkın Olayım (Onurr)

Simge  - Aşkın Olayım (Onurr)

5. 52 mb • süre: Webnobody told their dreams that is worth to you, before me.


Here its all burning, because of you, no complains. Come on, let me hug. Webaşkın olayım, türk şarkıcı simge'in 2018 çıkışlı ben bazen albümünde yer alan bir şarkı. Albümün üçüncü klibi olarak 23 şubat 2019'da gösterime girdi. Webgel bir sarayım, aşkın olayım.


Albümün üçüncü klibi olarak 23 şubat 2019'da gösterime girdi. Webgel bir sarayım, aşkın olayım. Söylenmedi hiç sana layık düşler, benden önce tutsak yüreğim, biliyorsun sen de ince ince yangın yeri hep buralar sayende, yok şikayet gel bir. Webmansur yavaş gençlere ‘aşkın olayım’ şarkısıyla seslendi. Ankara büyükşehir belediye (abb) başkanı mansur yavaş, i̇yi̇ parti genel başkanı meral akşener ’le. Zaten aşığım (mert kurt remix) 3. Aşkın olayım (burak tufan remix) 4. Sevmek yüzünden (akif sarıkaya remix) 6. Yorum yapmak için giriş yapın.


Ankara büyükşehir belediye (abb) başkanı mansur yavaş, i̇yi̇ parti genel başkanı meral akşener ’le. Zaten aşığım (mert kurt remix) 3. Aşkın olayım (burak tufan remix) 4. Sevmek yüzünden (akif sarıkaya remix) 6. Yorum yapmak için giriş yapın. Websimge aşkın olayım şarkısı 7/24 dinle ile ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca simge aşkın olayım şarkısı sözleri de burada yer alıyor. Weblisten to aşkın olayım speed up on spotify. Lievss · single · 2023 · 1 songs. Webyangın yeri hep buralar sayende, yok şikayet. Gel bir sarayım, aşkın olayım. Söylenmedi hiç sana layık düşler, benden önce. Tutsak yüreğim, biliyorsun sen de ince ince. Zaten aşığım (mert kurt remix) 3. Aşkın olayım (burak tufan remix) 4.


Simge’nin DMC etiketiyle yayınlanan “Ben Bazen” albümünde yer alan “Aşkın Olayım (Onurr)” isimli şarkısı video klibiyle netd müzik’te.

Söz - Müzik : Onurr
Düzenleme : Onurr
Yönetmen : Murat Joker

Türkçe Pop bit.ly/nd-turkcepop
netd müzik'te bu ay bit.ly/nd-buay
Yeni Hit Şarkılar bit.ly/nd-hit

"Aşkın Olayım" şarkı sözerl ile...

İnsan yalnız doğar da yalnız ölmezmiş, n'aber?
Bizden uzak olsun keder
Sormana hiç gerek yok, yanmışım tarifi zor
Söylerim günde bin kere
Yüzün gülünce güneş doğar ya
Gözlerimi kısarım, güller açar bir anda
İşte seninle bir ömür böyle
Güller, güneşler dolup...
Read More

Son Yapılan Aramalar