Ali Kınık Tanrının Ordusu Mp3 Indir

Ali KINIK - Tanrı'nın Ordusu ( ...Ve Yorgun ...Ve Yolcu)

Ali KINIK - Tanrı'nın Ordusu ( ...Ve Yorgun ...Ve Yolcu)

Webmp3 indir ve müzik dinle artık çok kolay. İnternet ortamında reklamsız ve herhangi bir sorun yaşamadan bedava mp3 indir istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Webtanrının ordusu (remix) şarkısına ait şarkı sözlerini eğer biliyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Webali kınık tanrının ordusu indir tanrının ordusu mp3 indir ali kınık tanrının ordusu indir dur. Ali kınık (yeni̇ 10) 1.


Webali kınık tanrının ordusu indir tanrının ordusu mp3 indir ali kınık tanrının ordusu indir dur. Ali kınık (yeni̇ 10) 1. Bir gün yıkılır kalırım (halil yıldırım remix) 19 indirme 2. Weblider devlet bahçeli kayseri'den ankara'ya dönüş 22. 09. 2022 ali kınık bu tanrının ordusu • boyut: 7. 05 mb • süre: Webtanrının ordusu indir ve şarkı sözü. Şahit olsun yakın ırak. Bu göğe yükselen bayrak. Bu dört yana savrulan türk.


7. 05 mb • süre: Webtanrının ordusu indir ve şarkı sözü. Şahit olsun yakın ırak. Bu göğe yükselen bayrak. Bu dört yana savrulan türk. Webali kınık || tanrının ordusu #ankara #15temmuz #bayrak #vatan mp3 indir muzik indir bedava dinle Webali kınık tanrının ordusu mp3 indir, istediğin müziği bedava mp3 formatında indirebilirsin ali kınık tanrının ordusu albüm indir Webalı kınık tanrının ordusu mp3 indir, istediğin müziği bedava mp3 formatında indirebilirsin alı kınık tanrının ordusu albüm indir. 2:45 lider devlet bahçeli kayseri'den. Ali kınık (yeni̇ 10) 1 türkün gücü ali kınık 2 i̇yi değilim ali kınık 3 üzülmedin mi ali kınık 4 kalbim acıyor ali kınık 5. Webali kınık tanrının ordusu indir, ali kınık tanrının ordusu mp3 indir dur, tanrının ordusu mobil indir, ali kınık tanrının ordusu dinle, tanrının ordusu mp3 indir. Şahit olsun yakın ırak kanımla sulansın toprak bu göğe yükselen bayrak bu tanrı'nın ordusu. Bu dört yana savrulan türk bu acıyla.


#alikınık #tanrınınordusu #azerbaycan #müzik #türkiye #türkçemüzik #müzikklip #bismillah #türkcemüzik #karabağ

Ali KINIK - ...Ve Yorgun ...Ve Yolcu(Ballad Music)

Söz & Müzik: Ali Kınık
Yapım : Ballad Music
Prodüktör: Muhammet Alperen
Duzenleme: Yücel Arzen
Mix.Mastering: Timuçin Aksuer
Stud-I0
Yönetmen: Said Dağdeviren
Klip Concept: BalatArt

ORKESTRA
Gitar: Özgür Çalı
Solo Keman: Halil Çeşmecioğlu
Dombra- Çöğür:Ayhan Aydın
Vokaller: Hüseyin Öğür- Sezen Büyükçınar - Mürşide - Atilla Tıknaz

-Ballad Music'i sosyal medyadan takip edebilirsiniz:
●Facebook: fb.com/balatsanatRead More

Son Yapılan Aramalar