Ali Kınık Yalnız Değilsin Mp3 Indir

Ali Kınık - Yalnız Değilsin

Ali Kınık - Yalnız Değilsin

Webyalnız değilsin mp3 indir ali kınık yalnız değilsin indir dur. Ali kınık (yeni̇ 10) 1.


Zemheri (uğur yılmaz remix) 201. Webgözlerin kararmış saçın ağarmış. Ben varım yanında yalnız değilsin. Önümüzde dağlar düşmanlar eğilsin. Ben varım yanında yalnız değilsin.


Önümüzde dağlar düşmanlar eğilsin. Ben varım yanında yalnız değilsin. Webmp3ler yüksek kalite ve güvenli dir. Sitemiz 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Şarkı :ali kınık, yener çevik yalnız değilsin. Webmp3 indir ve müzik dinle artık çok kolay. İnternet ortamında reklamsız ve herhangi bir sorun yaşamadan bedava mp3 indir istiyorsanız doğru adrestesiniz. Webali kınık yalnız değilsin indir, ali kınık yalnız değilsin mp3 indir dur, yalnız değilsin mobil indir, ali kınık yalnız değilsin dinle, yalnız değilsin mp3 indir. Webolmadı ali kınık indir, olmadı ali kınık mobil indir youtube mp3 indir dur,.


Şarkı :ali kınık, yener çevik yalnız değilsin. Webmp3 indir ve müzik dinle artık çok kolay. İnternet ortamında reklamsız ve herhangi bir sorun yaşamadan bedava mp3 indir istiyorsanız doğru adrestesiniz. Webali kınık yalnız değilsin indir, ali kınık yalnız değilsin mp3 indir dur, yalnız değilsin mobil indir, ali kınık yalnız değilsin dinle, yalnız değilsin mp3 indir. Webolmadı ali kınık indir, olmadı ali kınık mobil indir youtube mp3 indir dur,. Webtürkiyenin en büyük güveni̇li̇r mobil mp3 sitesi. Ali kınık yalnız değilsin. Webali kınık yalnız değilsin mp3 indir dur beklemeden hızlı bir şekilde indirme için tıkla. Anasayfa hit mp3ler en yeni mp3ler hakkında i̇letişim. Anasayfa hit mp3ler en yeni. Yalnız değilsin ft yener çevik 26 aralık 2022 pazartesi günü eklendi, 1. 921 defa indirildi. Webeski şarkılar mp3 indir. Düğmeye iki kez tıklayarak şarkıyı indirin: Webali kınık yalnız değilsin clup remix mp3 indir, ali kınık yalnız değilsin clup remix müzik indir, ali kınık yalnız değilsin clup remix indir. Webyaralarım ağrır varsın olsun be.


Kalbi Kırık Şarkılar (Ballad Music)

Yalnız Değilsin

Geldim işte dostum yüzün gülsün be
Yaralarım ağır varsın olsun be
Halimizi bir tek Allah bilsin be
Ben varım yanında yalnız değilsin
Önümüzde dağlar düşmanlar eğilsin
Ben varım yanında yalnız değilsin
Önümüzde dağlar düşmanlar eğilsin
Ben varım yanında yalnız değilsin
Ne çıkar bu kavga bizi de yormuş
Sırtımızda hançer yarası varmış
Gözlerim kararmış saçım ağarmış
Ben varım yanında yalnız değilsin
Önümüzde dağlar düşmanlar eğilsin
Ben varım yanında yalnız değilsin
Önümüzde dağlar düşmanlar eğilsin
Ben varım yanında yalnız değilsinRead More

Son Yapılan Aramalar