Ali Kınık Zemheri

Ali Kınık - Zemheri

Ali Kınık - Zemheri

Web2. 2m views, 15k likes, 248 comments, 70 shares, facebook reels from. Ali ayşe'yi seviyor ali kınık.


Hapis de yatarım ali kınık. Yalnız değilsin ali kınık. Son bir defa ali kınık. Yalnız değilsin (akustik) ali. Lyrics for zemheri by ali.


Yalnız değilsin (akustik) ali. Lyrics for zemheri by ali. Bu şarkıyı arkadaşlarınızla paylaşın, oy verin ve yorum bırakın. Diğer ali kınık şarkı sözleri de mevcuttur. Webzemheri indir ve şarkı sözü. Haber saldım tez gelesin oy oy oy. Sabrım azaldı bilesin oy oy oy. Nere koyam gönlümdeki gülleri. Ustam yine dört bir yanım zemheri zemheri.


Webzemheri indir ve şarkı sözü. Haber saldım tez gelesin oy oy oy. Sabrım azaldı bilesin oy oy oy. Nere koyam gönlümdeki gülleri. Ustam yine dört bir yanım zemheri zemheri. Webali kınık zemheri indir, ali kınık zemheri mp3 indir dur, zemheri mobil indir, ali kınık zemheri dinle, zemheri mp3 indir Webali kınık zemheri klingelton herunterladen. Das lied „zemheri“ von ali kınık ist eines der beliebtesten lieder der letzten zeit. Dieses lied wird von vielen als klingelton bevorzugt. Webali kınık zemheri indir, ali kınık zemheri mp3 indir dur, zemheri mobil indir, ali kınık zemheri dinle, zemheri mp3 indir. Websabrım azaldı bilesin oy oy oy. Nere koyam gönlümdeki gülleri. Ustam yine dört bir yanım zemheri. Ustam yine dört bir yanım zemheri. Ali kınık zemheri şarkı sözü yayımlandı.


Şölen Kaset Video Plak Pazarlama
Ali Kınık - Zemheri
Söz Müzik : Ali Kınık

Zemheri
ISRC - TR.076.06.00027

Haber saldım tez gelesin oy oy oy
Sabrım azaldı bilesin oy oy oy
Nere koya m gönlümdeki gülleri
Ustam yine dört bir yanım zemheri

Gün geçtikçe az alırım oy oy
Bir gün yıkılır kalırım oy oy
Üstümü karlar örtmeden dön geri
Ustam yine dört bir yanım zemheri

Ali Kınık - Bu Şarkı - 2003
Münhasıran - Şölen Kaset
#ŞölenMüzik AliKınık Zemheri
Şölen Müzik & Şölen Kaset ©

Read More

Son Yapılan Aramalar