Ali Kınık

Ali Kınık & Yener Çevik - Yalnız Değilsin

Ali Kınık & Yener Çevik - Yalnız Değilsin

Webali kınık, henüz 20’li yaşlardayken “ayşe” adında bir kızı sevmiştir. Ancak aşırı solcu bir aileye sahip olan ayşe’nin ailesi ali kınık’ı istememiştir.


Join facebook to connect with ali kınık and others you may know. Facebook gives people the power to share. Webali kınık, bir millet uyanıyor isimli albümünü 2005 yılında, duvar yazısı albümünü 2006 yılında, i̇syan şarkıları isimli albümünü 2008 yılında yayınlamıştır. Webali kınık şarkıları ali kınık albümleri. Ve yorgun ve yolcu.


Webali kınık şarkıları ali kınık albümleri. Ve yorgun ve yolcu. Bu şarkıyı arkadaşlarınızla paylaşın, oy verin ve yorum bırakın. Diğer ali kınık şarkı sözleri de mevcuttur. Webgözlerin kararmış saçın ağarmış. Ben varım yanında yalnız değilsin. Önümüzde dağlar düşmanlar eğilsin. Ben varım yanında yalnız değilsin. Tok ve harika bir sesi olan şarkıcı, sanırım ülkücü.


Webgözlerin kararmış saçın ağarmış. Ben varım yanında yalnız değilsin. Önümüzde dağlar düşmanlar eğilsin. Ben varım yanında yalnız değilsin. Tok ve harika bir sesi olan şarkıcı, sanırım ülkücü. o cimbomlu ben fenerli, itin biri, ali ayşeyi seviyor gibi fantastik şarkıları var. Ideolojik hiç bir ortak. 1974 yılı doğumlu söz ve beste yazarı aynı zamanda seslendirdiği eserleriyle pek çok albüm sahibi olan ali kınık, malatya ’nın akçadağ. Webali kınık & yener çevik lyrics. Geldim işte dostum yüzün gülsün be. Yaralarım ağır varsın olsun be. Halimizi bir tek allah bilsin be. Ben varım yanında yalnız. Webali kınık, 12 eylül 1974 yılında malatya'nın akçadağ ilçesinde dünyaya geldi. Kınık, ilköğretim ve lise eğitimini malatya'da tamamladı.


Ali Kınık & Yener Çevik - Yalnız Değilsin

open.spotify.com/album/1lNGnqs08Ta23c6Mz1f3IZ
itunes.apple.com/album/id/1660175536

Yapım: Ballad Müzik
Söz: Ali Kınık - Yener Çevik
Müzik: Ali Kınık
Klip Konsept: Ballad Art & Emrah Özbilen

Düzenleme: Berk Kirtiş
Mix Mastering: Emre Kıral
Bağlama: Ali Yılmaz
Yaylı: Gündem Yaylı Grubu
Yaylı Kompozisyon : Batuhan Doğanay

Yönetmen: Emrah Özbilen
Uygulayıcı Yapımcı: Ulaş Çelik
Görüntü Yönetmeni: Emrah Özbilen
Gimbal Op: Osman Onur Erdeniz
Işık: Cihan Metin Kahya
Set: Fırat Türkan
Kurgu-Renk: Posthane Post- Sinan Taşdemir
Saç...
Read More

Son Yapılan Aramalar