Eda Sak��z ��rem Derici Papatya

İrem Derici - Yaz Gülü

İrem Derici - Yaz Gülü

Weblisten and download eda sakız & i̇rem derici papatya ringtone for android (mp3) and iphone (m4r) format. Get eda sakız & i̇rem derici papatya ringtone download.


Play over 320 million tracks for free on. Webçalma listesi pop liste 2023: Türkçe pop müzik 2023 en çok dinlenen (en iyi pop şarkılar 2023 türkçe). Güncel şarkılar ve en son çıkanlar ile güncellenmiş liste. 2023 in en iyileri.


Güncel şarkılar ve en son çıkanlar ile güncellenmiş liste. 2023 in en iyileri. Так же на сайте вы можете найти remix, рингтон на. Eda sakız ve i̇rem derici “papatya” şarkısı ile bir araya geldiler. Prodüktörlüğünü tolga aykut’un üstlendiği, söz & müziği burak bulut ve doğanay. Webскачать все песни eda sakız, i̇rem derici в mp3 бесплатно в хорошем качестве, любимые песни вашего исполнителя! Webstream i̇rem derici ft. Play over 320 million tracks for free on soundcloud. 2 + add to your playlist.


Prodüktörlüğünü tolga aykut’un üstlendiği, söz & müziği burak bulut ve doğanay. Webскачать все песни eda sakız, i̇rem derici в mp3 бесплатно в хорошем качестве, любимые песни вашего исполнителя! Webstream i̇rem derici ft. Play over 320 million tracks for free on soundcloud. 2 + add to your playlist. You need to login or register. Log in or register. Play over 265 million tracks for free on soundcloud. Güncel şarkılar ve en son çıkanlar ile güncellenmiş liste. 2023 in en iyileri ve en çok oynananları. Не забудьте послушать другие популярные треки и рингтоны.


İrem Derici'nin, DMC etiketiyle yayınlanan "Yaz Gülü" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik & Düzenleme: Onurr
Vokaller: Onurr & İrem Derici
Mix & Mastering: Özgür Yurtoğlu
Yönetmen: Murat Joker

"Yaz Gülü" şarkı sözleri ile

Kendimi buldum yanında
Ses etmesem de anladın hatta
Keşkeleri döksem yoluna
Çarpıyor kalbim, durmasın asla

Dans etmez mi, hallenmez mi
Kaldım dımdızlak aşk geldi
Ellerimden, tut belimden
Savrulsun dünyam yerinden

Yak beni de, beni en güzel ateşine
Söz seninim, gelirim en beterine
Yazlarına kışına talibim ama
Bir yaz...
Read More

Son Yapılan Aramalar