Gitme Burdan

Mert Demir feat. Mabel Matiz - Antidepresan

Mert Demir feat. Mabel Matiz - Antidepresan

Gitme burdan #keşfet #reels #ses #beniöneçıkart Webكلمات اغنية gitme burdan.


قاع زجاجاتك هو أقرب أصدقائي. Webgitme burdan sen olmadan ben asla yaşayamam mustafa atarer remix; Gitme burdan sen olmadan ben asla yaşayamam furkan demir; نرو از اینجا بهت التماس میکنم. Sen olmadan ben asla yaşayamam.


نرو از اینجا بهت التماس میکنم. Sen olmadan ben asla yaşayamam. بدون تو هرگز نمیتونم به زندگی ادامه بدم. آهنگ gitme burdan sen olmadan ben asla yaşayamam. En yakın dostum şişelerin dibi. Onun da bi’ sonu var tıpkı senin gibi. Bitmesin istedim uğraştım deli gibi. “where words leave off, music begins!”. Wynk music brings to you gitme burdan mp3 song from the movie/album gitme burdan.


En yakın dostum şişelerin dibi. Onun da bi’ sonu var tıpkı senin gibi. Bitmesin istedim uğraştım deli gibi. “where words leave off, music begins!”. Wynk music brings to you gitme burdan mp3 song from the movie/album gitme burdan. With wynk music, you will not only. Webmabel matiz gitme burdan sen olmadan ben asla yaşayamam şarkı sözü bаzen geceleri oturup аğlıyorum yorgаnın içine girip kаrаlаr bаğlıyorum en yаkın dostum şişelerin dibi. 4:01 mert demir feat. شو عمل فينا الطائر الرفراف فريد وسيران😊. Webدانلود آهنگ gitme burdan. رسا موزیک منتشر میکند آهنگ ترکی mert demir feat mabel matiz gitme burdan به همراه متن آهنگ و دو کیفیت عالی. Download music mert demir feat. Web22 likes, tiktok video from məzun (@2023_mezun_): Web126 beğeni,raci fatma (@racifatma) adlı kişiden tiktok videosu: Gitme burdan 🖤 #silasahin #kesfetteyiz #beniöneçıkart #fyp #antidepresan.


Söz: Mert Demir, Mabel Matiz
Müzik: Mert Demir
Prodüktör: Mert Demir
Mix Master: Emre Malikler
Kapak: Mesut Adlin
Mabel Matiz Styling: Anıl Can
Mert Demir Styling: Hakan Bahar
Teaser: Solvacui

Read More

Son Yapılan Aramalar