Imparator Mp3 Indir

Heijan feat. Muti - İMPARATOR (Official Video)

Heijan feat. Muti - İMPARATOR (Official Video)

Muti mp3 indir milyonlarca eğlenceli şarkı burada bir sen eksiksin tikla. Webi̇mparator (feat muti) şarkısına ait şarkı sözlerini eğer biliyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz.


Webi̇mparator heijan mp3 indir, i̇mparator heijan indir, i̇mparator heijan müzik indir. Durmadan en yeni hit mp3leri i̇ndir. Webyakup maral i̇mparator indir, yakup maral i̇mparator mp3 indir dur, i̇mparator mobil indir, yakup maral i̇mparator dinle, i̇mparator mp3 indir. Webheijan i̇mparator (feat muti) indir, heijan i̇mparator (feat muti) mp3 indir, heijan i̇mparator (feat muti) mp3 indir dur, heijan i̇mparator (feat muti) telefona indir,. Webheijan i̇mparator mp3 indir, heijan i̇mparator indir, heijan i̇mparator müzik indir.


Webheijan i̇mparator (feat muti) indir, heijan i̇mparator (feat muti) mp3 indir, heijan i̇mparator (feat muti) mp3 indir dur, heijan i̇mparator (feat muti) telefona indir,. Webheijan i̇mparator mp3 indir, heijan i̇mparator indir, heijan i̇mparator müzik indir. Durmadan en yeni hit mp3leri i̇ndir. Webdur beklemeden hızlı bir şekilde indirmek için tıkladınız. Mp3ler yüksek kalite ve güvenli dir. Sitemiz 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Webcooper06 şans mp3 indir. Dur beklemeden hızlı bir şekilde indirmek için tıkladınız. Mp3ler yüksek kalite ve güvenli dir.


Mp3ler yüksek kalite ve güvenli dir. Sitemiz 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Webcooper06 şans mp3 indir. Dur beklemeden hızlı bir şekilde indirmek için tıkladınız. Mp3ler yüksek kalite ve güvenli dir. Sitemiz 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Webyakup maral i̇mparator indir i̇mparator mp3 indir yakup maral i̇mparator indir dur. Yakup maral (yeni̇ 10) 1. İhanet ft gizem ekici. Webçakal i̇mparator indir, çakal i̇mparator mp3 indir, çakal i̇mparator mp3 indir dur, çakal i̇mparator telefona indir, çakal i̇mparator şarkı sözleri, çakal i̇mparator bedava mp3. Webheijan i̇mparator ft muti indir, heijan i̇mparator ft muti mp3 indir dur, i̇mparator ft muti mobil indir, heijan i̇mparator ft muti dinle, i̇mparator ft muti mp3. Serdar ortaç gamzeli̇m i̇rem derici vazgeçtim i̇nan adem gümüşkaya kedi gibi mir yusuf hayatım gülden mendil (akustik).


Heijan & Muti'nin, TFB Records etiketiyle yayınlanan "İMPARATOR" isimli single çalışması, YouTube ve tüm dijital platformlarda yayında ve ilk ortak albümleri en yakın zamanda sizlerle..

Söz&Müzik: Heijan, Muti
Aranje: Hypzex,kAchii
Mixed: Etki
Mastering: Etki
Film by Saruhan Saral/mightyraccoon

İMPARATOR sözleri ile;
Yaşadık hep mert dik dururuz hep Konuşamaz yüzümüze kimse cano
Bi mahalle tek tüm istanbula denk
Gerekirse savaşırız tabi cano
Kafamız hep güzel dönüyosa makaron
Birimiz sahnedeyse öbürümüz karakol
Mahalle gang full illegalde para bol
O tetiği bi düşür olursun imparator

Ama götün...Read More

Son Yapılan Aramalar