Saklad������n Bir ��eyler Var Mp3 Indir

Dedublüman - Sakladığın Bir Şeyler Var (Official Lyric Video)

Dedublüman - Sakladığın Bir Şeyler Var (Official Lyric Video)

Webdedublüman's 'sakladığın bir şeyler var (akustik)' was released on july 8, 2022 with the tempo of 129 bpm and a key of d minor or a 7a camelot key. Webdedublüman's 'sakladığın bir şeyler var' was released on july 16, 2021 with the tempo of 100 bpm and a key of d♭ minor or a 12a camelot key.


Webdedublüman'ın sakladığın bir şeyler var adlı şarkısı, bir ilişkide iki kişi arasındaki gerilim ve mesafe hakkındadır. Şarkının sözleri, bir şeylerin saklandığı ya da gizli tutulduğu. Webuser reviews & ratings for the album sakladığın bir şeyler var by dedublüman. See how this album was rated and reviewed by the users of aoty. org. Webdiscussion and comments on sakladığın bir şeyler var by dedublüman


See how this album was rated and reviewed by the users of aoty. org. Webdiscussion and comments on sakladığın bir şeyler var by dedublüman Websakladığın hep bir şeyler var ellerini kaçır tamam ama gözlerinde ayrılıklar o kadar ucuz değil bu o gün de susmuştun ve yüzünde bilmediğim bir sen birikmiş, sanki dert olmuş. Websakladığın bir şeyler var. July 16, 2021 / release date. Discover (and save!) your own pins on pinterest Play over 320 million tracks for free on soundcloud. Webkayıp bir şeyler var aramızda bilmediğim hâlde ziyadesiyle mahvolmuş derin bi' hâl içindeyim i̇çindeyim o kadar kolay değil bu sakladığın hep bi' şeyler var ellerini kaçır,. Weblisten to sakladığın bir şeyler var (akustik) mp3 song by dedublüman from the turkish movie akustik free online on gaana.


July 16, 2021 / release date. Discover (and save!) your own pins on pinterest Play over 320 million tracks for free on soundcloud. Webkayıp bir şeyler var aramızda bilmediğim hâlde ziyadesiyle mahvolmuş derin bi' hâl içindeyim i̇çindeyim o kadar kolay değil bu sakladığın hep bi' şeyler var ellerini kaçır,. Weblisten to sakladığın bir şeyler var (akustik) mp3 song by dedublüman from the turkish movie akustik free online on gaana. Download sakladığın bir şeyler var (akustik) song.


Dedublüman'ın, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan "Sakladığın Bir Şeyler Var" isimli pop müzik türündeki şarkısı, lyric video klibiyle MuzikPlay kanalında!

En yeni şarkılardan haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın.
Kanala Abone Olmak için: bit.ly/MuzikPlay​​​

Dinlemek veya İndirmek için:
Muud: muud.com.tr/sa/937848
Spotify: spoti.fi/2U95O0f
Apple Music: apple.co/3zhZYc3
fizy: fizy.in/MDv1Y
Deezer: bit.ly/3klCezm
Youtube Music: bit.ly/3z9yQMh

Söz/Müzik: Mustafa Yavuz
Düzenleme: Dedublüman
Gitar: Mustafa Yavuz
Vokal: Mustafa Yavuz
Klarnet: Çağrı Çelik
Keman: Besim TalıRead More

Son Yapılan Aramalar