Semicenk Masal Gibi Mp3 Indir

Semicenk - Masal Gibi

Semicenk - Masal Gibi

Websemicenk masal gibi mert kurt remix indir, semicenk masal gibi mert kurt remix mp3 indir dur, masal gibi mert kurt remix mobil indir, semicenk masal. Budak dağlar duman fatih bulut antep'ten ötedir.


Webmasal gibi (ufuk kaplan remix) mp3 indir semicenk masal gibi (ufuk kaplan remix) indir dur. Semicenk (yeni̇ 10) 1. İlkbaharım kışa döndü ft zeliha kendirci (berat can. Hazırda yeni müsiqiləri internet üzərindən mp3 formatında yuklemek daha asandır. Yarın da güneş doğacak ama bende battı çoktan masal gibi kördüğüm bu halim çözülmez bin defa da yaks.


Hazırda yeni müsiqiləri internet üzərindən mp3 formatında yuklemek daha asandır. Yarın da güneş doğacak ama bende battı çoktan masal gibi kördüğüm bu halim çözülmez bin defa da yaks. Hazırda yeni müsiqiləri internet üzərindən mp3 formatında yuklemek daha asandır. Semicenk masal gibi mp3 müzik şarkısını nasıl indire bilirim ?tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece. Websemircenk masal gibi mp3 indir, istediğin müziği bedava mp3 formatında indirebilirsin semircenk masal gibi albüm indir ☰ bulmp3. com. Top mp3 menu ×. Websemicenk mp3 indir , semicenk müzik indir , semicenk şarkıları , semicenk mp3leri , semicenk müziklerini telefona indir , semicenk albümleri. Webmasal gibi (mert kurt remix) indir ve şarkı sözü.


Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece. Websemircenk masal gibi mp3 indir, istediğin müziği bedava mp3 formatında indirebilirsin semircenk masal gibi albüm indir ☰ bulmp3. com. Top mp3 menu ×. Websemicenk mp3 indir , semicenk müzik indir , semicenk şarkıları , semicenk mp3leri , semicenk müziklerini telefona indir , semicenk albümleri. Webmasal gibi (mert kurt remix) indir ve şarkı sözü. Yarın da güneş doğacak. Ama bende battı çoktan masal gibi. Çözülmez bin defa da yaksam. Websemicenk masal gibi mp3 indir, semicenk masal gibi indir, semicenk masal gibi müzik indir. Durmadan en yeni hit mp3leri i̇ndir.


Semicenk'in, Eva Yapım & Eva Records etiketiyle yayınlanan "Masal Gibi" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Semicenk
Düzenleme: Semicenk
Mix / Mastering: Utku Ünsal
Yönetmen: Emre Alev
Görüntü Yönetmeni: Batıkan Hitay
Işık: Mert Çoban
Styling: Geco
Prodüksiyon: Muratcan Geçer / Emirhan Yörükoğlu
Post Prodüksiyon: Batıkan Hitay
Prodüktör: Hazar Ekşioğlu

"Masal Gibi" şarkı sözleri ile,

Yarın da güneş doğacak
Ama bende battı çoktan masal gibi
Kördüğüm bu halim
Çözülmez bin defa da yaksan
Şöyle bi baksan
Canımı yaksan
Öylece...
Read More

Son Yapılan Aramalar