Sezen Aksu Firuze Mp3 Indir

Sezen Aksu Firuze

Sezen Aksu Firuze

Websezen aksu hasre mp3 indir, istediğin müziği bedava mp3 formatında indirebilirsin sezen aksu hasre albüm indir ☰ bulmp3. com. Top mp3 menu ×.


İnternet ortamında reklamsız ve herhangi bir sorun yaşamadan bedava mp3 indir istiyorsanız. Websezen aksu firuze mp3 indir, sezen aksu firuze müzik indir, sezen aksu firuze indir. Sezen aksu firuze mp3 indir. Websezen aksu firuze sitede mp3 indir, sezen aksu firuze bedava indir, sezen aksu firuze müzik indir Websen nazlı bir çiçek, bir orman kuytusu.


Websezen aksu firuze sitede mp3 indir, sezen aksu firuze bedava indir, sezen aksu firuze müzik indir Websen nazlı bir çiçek, bir orman kuytusu. Üzüm buğusu gibisin sen firuze. Kıskanır rengini baharda yeşiller. Sevda büyüsü gibisin sen firuze. Sen nazlı bir çiçek, bir orman. Websen nazlı bir çiçek, bir orman kuytusu. Üzüm buğusu gibisin sen firuze. Kıskanır rengini baharda yeşiller.


Sevda büyüsü gibisin sen firuze. Sen nazlı bir çiçek, bir orman. Websen nazlı bir çiçek, bir orman kuytusu. Üzüm buğusu gibisin sen firuze. Kıskanır rengini baharda yeşiller. Sevda büyüsü gibisin sen firuze. Sen nazlı bir çiçek,. Websezen aksu mp3 indir , sezen aksu müzik indir , sezen aksu şarkıları , sezen aksu mp3leri , sezen aksu müziklerini telefona indir , sezen aksu albümleri. Websezen aksu da şarki ci kabi̇li̇yeti̇ var di̇ zi̇rve de bir şarki ci deği̇l di̇ ben bi̇li̇yorum i̇yi̇ şarki ci sezen aksu bravo. Fawıl] mp3 indir muzik indir bedava dinle Websezen aksu firuze indir, sezen aksu firuze mp3 indir dur, firuze mobil indir, sezen aksu firuze dinle, firuze mp3 indir. Websezen aksu firuze şarkısı mp3 indir, sezen aksu firuze şarkısı indir, sezen aksu firuze şarkısı müzik indir. Durmadan en yeni hit mp3leri i̇ndir. Webzil sesi indir sezen aksu firuze mp3. ülkemizin duayen sanatçılarından sezen aksu’ya ait olan firuze şarkısı yayınlandığı tarih olan 1982 yılından beri insanların gönüllerinde taht. Websezen aksu firuze mp3 indir, sezen aksu firuze indir, sezen aksu firuze müzik indir.


Bir gün dönüp bakınca düşler
İçmiş olursa yudum yudum yudum yıllarını
Ağla, ağla Firuze ağla
Anlat bir zaman ne dayanılmaz güzellikte olduğunu

Kıskanır rengini baharda yeşiller
Sevda büyüsü gibisin sen Firuze
Sen nazlı bir çiçek, bir orman kuytusu
Üzüm buğusu gibisin sen Firuze

Kıskanır rengini baharda yeşiller
Sevda büyüsü gibisin sen Firuze
Sen nazlı bir çiçek, bir orman kuytusu
Üzüm buğusu gibisin sen Firuze

Duru bir su gibi, bazen volkan gibi
Bazen bir deli rüzgar gibi
Gözlerinde telaş, yıllar sence yavaş
Acelen ne bekle Firuze

Bir gün dönüp bakınca düşler
İçmiş olursa yudum...
Read More

Son Yapılan Aramalar