Simge Aşkın Olayım Mp3 Indir

Simge - Aşkın Olayım (Onurr)

Simge  - Aşkın Olayım (Onurr)

Websimge aşkın olayım (speed up) mp3 indir. 27 şubat 2023 , pazartesi günü eklendi.


22 kişi puan verdi. Websimge aşkın olayım mp3 indir, aşkın olayım indir, simge aşkın olayım online dinle Serdar ortaç gamzeli̇m i̇rem derici vazgeçtim i̇nan adem gümüşkaya kedi gibi mir yusuf hayatım gülden mendil (akustik) faruk ömer. Websimge aşkın olayım mp3 indir dur beklemeden hızlı bir şekilde indirme için tıkla. Anasayfa hit mp3ler en yeni mp3ler hakkında i̇letişim.


Websimge aşkın olayım mp3 indir dur beklemeden hızlı bir şekilde indirme için tıkla. Anasayfa hit mp3ler en yeni mp3ler hakkında i̇letişim. Anasayfa hit mp3ler en yeni mp3ler. Webgüller, güneşler dolup ellerimizde. Söylenmedi hiç sana layık düşler, benden önce. Tutsak yüreğim, biliyorsun sen de ince ince. Yangın yeri hep buralar sayende, yok. Websimge aşkın olayım (burak tufan remix) mp3 indir. Türkiyenin en büyük güveni̇li̇r mobil mp3 sitesi.


Söylenmedi hiç sana layık düşler, benden önce. Tutsak yüreğim, biliyorsun sen de ince ince. Yangın yeri hep buralar sayende, yok. Websimge aşkın olayım (burak tufan remix) mp3 indir. Türkiyenin en büyük güveni̇li̇r mobil mp3 sitesi. Do buy abaya eid collection 2023. Simge aşkın olayım (onurr) mp3 müzik şarkısını nasıl indire bilirim ?tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece. Webaşkın olayım (onur) hemen indir azeri,türkçe, türkçe şarkılar, aşkın olayım (onur) mp3 indir, aşkın olayım (onur) download 2022 bedava azeri, türkçe, türkçe şarkılar. Sanatçı'nın son eklenen mp3leri. Zaten aşığım (mert kurt remix) 3. Aşkın olayım (burak tufan. Webtüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan. Sanatçı'nın son eklenen mp3leri.


Simge’nin DMC etiketiyle yayınlanan “Ben Bazen” albümünde yer alan “Aşkın Olayım (Onurr)” isimli şarkısı video klibiyle netd müzik’te.

Söz - Müzik : Onurr
Düzenleme : Onurr
Yönetmen : Murat Joker

Türkçe Pop bit.ly/nd-turkcepop
netd müzik'te bu ay bit.ly/nd-buay
Yeni Hit Şarkılar bit.ly/nd-hit

"Aşkın Olayım" şarkı sözerl ile...

İnsan yalnız doğar da yalnız ölmezmiş, n'aber?
Bizden uzak olsun keder
Sormana hiç gerek yok, yanmışım tarifi zor
Söylerim günde bin kere
Yüzün gülünce güneş doğar ya
Gözlerimi kısarım, güller açar bir anda
İşte seninle bir ömür böyle
Güller, güneşler dolup...
Read More

Son Yapılan Aramalar