Tam Derman Derken Mp3 Indir

Tuğçe Kandemir - Yanlış

Tuğçe Kandemir - Yanlış

Webtam derman derken farkettim mp3 indir, istediğin müziği bedava mp3 formatında indirebilirsin tam derman derken farkettim albüm indir Webtam derman derken fark ettim yolu uzun bu aşkın.


Webtam derman derken şarkılarını ücretsiz olarak mp3 (ses) ve mp4 (video) formatlarına topupmp3 ile dönüştürün ve indirin! Tam derman derken fark ettim | ortaya karışık. Webtam derman derken fark ettim yolu uzun bu aşkın benim gözüm ama yaşlı anlatamadım taştım baştan yanlıştın. İnternet ortamında reklamsız ve herhangi bir sorun. Webtuğçe kandemir dayana dayana mp3 indir , tuğçe kandemir dayana dayana müzik indir , tuğçe kandemir dayana dayana indir , dayana dayana dinle , tuğçe.


İnternet ortamında reklamsız ve herhangi bir sorun. Webtuğçe kandemir dayana dayana mp3 indir , tuğçe kandemir dayana dayana müzik indir , tuğçe kandemir dayana dayana indir , dayana dayana dinle , tuğçe. Webumut demir remix, mp3 indir, istediğin müziği bedava mp3 formatında indirebilirsin umut demir remix, albüm indir ☰ bulmp3. com. Top mp3 menu ×. Umut demir remix, 3:38. Webdedim ki vardın, yaramı yamalayıp sardın, tam derman derken fark ettim, yolu uzun bu aşkın, benim gözüm ama yaşlı, anlatamadım taştım, baştan yanlıştım. Webtam derman derken fark ettim (remix) mp3 indir tuğçe kandemir tam derman derken fark ettim (remix) indir dur. Tuğçe kandemir (yeni̇ 10) 1. Tam derman derken fark.


Umut demir remix, 3:38. Webdedim ki vardın, yaramı yamalayıp sardın, tam derman derken fark ettim, yolu uzun bu aşkın, benim gözüm ama yaşlı, anlatamadım taştım, baştan yanlıştım. Webtam derman derken fark ettim (remix) mp3 indir tuğçe kandemir tam derman derken fark ettim (remix) indir dur. Tuğçe kandemir (yeni̇ 10) 1. Tam derman derken fark. Webdayana dayana bittim çoktan. Tam derman derken fark ettim. Yolu uzun bu aşkın. Benim gözüm ama yaşlı. Webderdime derman mp3 indir, derdime derman indir, derdime derman müzik indir. Durmadan en yeni hit mp3leri i̇ndir. Webderdime derman spiderman indir. Webtam derman derken remix mp3 indir, tam derman derken remix indir, tam derman derken remix müzik indir yükle. Webtam derman derken fark ettim yolu uzun bu aşkın benim gözüm ama yaşlı anlatamadım taştım, baştan yanlıştın yolu uzun bu aşkın benim gözüm ama yaşlı anlatamadım. Webmp3 i̇ndir paylaş yeni hitler aylık hitler serdar ortaç gamzeli̇m i̇rem derici vazgeçtim i̇nan adem gümüşkaya kedi gibi mir yusuf hayatım gülden mendil (akustik) faruk.


Tuğçe Kandemir'in, Dark'n Dark Music etiketiyle yayınlanan "Yanlış" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Tuğçe Kandemir
Düzenleme: Özkan Meydan, Alican Özbuğutu
Yönetmen: Mustafa Özen

Türkçe Pop oynatma listesi: bit.ly/ndm-turkcepop
Yeni Hit Şarkılar: bit.ly/ndm-hitsarkilar
netd müzik’te bu ay: bit.ly/ndm-enyeniler

"Yanlış" şarkı sözleri ile

Sadece alıştım baştan acı günlere
Zor ama belki de beni iyi edecek
Sorma sarmışım aşkı saklı dünlere
Beklediğim günlere elbet değecek

Her şey yolunda gibi gözüküyor ordan
Bıraktım zamana geride kalana
Dayana Dayana bittim...
Read More

Son Yapılan Aramalar