Yalanlar Olmasın Beklemem Fazla Kifayet Mp3 Indir

Kahraman Deniz - Garezi Var (Official Audio)

Kahraman Deniz - Garezi Var (Official Audio)

Webyalanlar olmasin beklemem bir kifayet. Webgarezi var (speed up) mp3 indir kahraman deniz garezi var (speed up) indir dur.


Yalanlar olmasın beklemem fazla kifayet. Webgarezi var zalimin mp3 indir, istediğin müziği bedava mp3 formatında indirebilirsin garezi var zalimin albüm indir. Lyrics edit (sped up) #shorts #keşfet #edit #tiktok #lyrics 3:31. Yalanlar olmasın, beklemem fazla kifayet / ben durursam şeytan durmaz, olmaz hiç adalet / dünyayı değiştireceğimize hiç inancın yok mu? Web549 beğeni,nvlyrics (@nvlyricss1) adlı kişiden tiktok videosu:


Yalanlar olmasın, beklemem fazla kifayet / ben durursam şeytan durmaz, olmaz hiç adalet / dünyayı değiştireceğimize hiç inancın yok mu? Web549 beğeni,nvlyrics (@nvlyricss1) adlı kişiden tiktok videosu: Yalanlar olmasın beklemem fazla kifayet. . Webkahraman deniz yalanlar olmasın beklemem fazla kifayet (deniz bolat remix) sitede mp3 indir, kahraman deniz yalanlar olmasın beklemem fazla kifayet. Webyalan i̇nanırım mp3 indir, yalan i̇nanırım indir, yalan i̇nanırım müzik indir. Yalan i̇nanırım mp3 indir, yalan i̇nanırım indir, yalan i̇nanırım müzik indir. Yalanlar olmasın beklemem fazla kifayet. Webyalanlar olmasın beklemem fazla kifayet mp3 indir bilgi90'dan bulabilirsiniz. Kahraman deniz garezi var mp3 indir.


Webyalan i̇nanırım mp3 indir, yalan i̇nanırım indir, yalan i̇nanırım müzik indir. Yalan i̇nanırım mp3 indir, yalan i̇nanırım indir, yalan i̇nanırım müzik indir. Yalanlar olmasın beklemem fazla kifayet. Webyalanlar olmasın beklemem fazla kifayet mp3 indir bilgi90'dan bulabilirsiniz. Kahraman deniz garezi var mp3 indir. Mp3 indir ve müzik dinle artık çok kolay. Web120 beğeni,1slowmuzigim (@1slowmuzigim) adlı kişiden tiktok videosu: Yalanlar olmasın beklemem fazla kifayet #muzikmedya #hitmüzik #slowmuziklerin #. Webyalanlar olmasın beklemem fazla indir, yalanlar olmasın beklemem fazla mobil indir youtube mp3 indir dur, yalanlar olmasın beklemem fazla şarkılar. Webyalan olmason beklemem indir, yalan olmason beklemem mobil indir youtube mp3 indir dur,. Webkahraman deniz garezi var indir, kahraman deniz garezi var mp3 indir dur, garezi var mobil indir, kahraman deniz garezi var dinle, garezi var mp3 indir. Yarayi kapatan ask yaradan da derin Webbırak beni, ben kazanayım bu kez, hepimizin yerine. [nakarat] küllerimize bile garezi var zâlimin. Yaka yaka bitiremedi adını âlimin.


Spotify'da tüm albümü dinlemek ve indirmek için: open.spotify.com/album/4S6McBzBYDwz5ZcJj8ni1z
iTunes'da tüm albümü dinlemek ve indirmek için: itunes.apple.com/tr/album/23/id1166157019

Söz & Müzik: Kahraman Deniz
Düzenleme: Kahraman Deniz, Cenk Çelik
Mix & Mastering: Cenk Çelik

Copyright © 2016 Kınay Production

Facebook: facebook.com/KahramanDenizOfficial
SoundCloud: soundcloud.com/kahramandeniz
Twitter: twitter.com/kahramandenizm
Instagram: instagram.com/kahramandenizm

SÖZLER:

yalanlar olmasın, beklemem fazla kifayet
ben durursam şeytan durmaz, olmaz hiç adalet
dünyayı değiştireceğimize hiç...
Read More

Son Yapılan Aramalar